Blog
2017

Ev Alırken!

Hiç şüphe yok ki hayatımızda aldığımız en önemli kararlar arasında konut yatırımları vardır. Nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

Devamını Oku
Blog
2017

Esenyurt Satılık Daİre

Esenyurt satılık daire ilanları son dönemde yatırımcılar ve daire sahibi olmak isteyen aileler tarafından oldukça ilgi görmeye başladığını belirmek gerekiyor.

Devamını Oku
Blog
2017

İşİ Uzmanına Bırakın!

Esenyurt satılık daire alımları için öncelikli olarak işe bölgenin uzmanlarından bilgi ve fikir alarak başmalısınız doğru yatırımı yapmanıza yardımcı olacaktır.

Devamını Oku

Hakkımızda 

Saygın Gayrimenkul, 2015 yılından itibaren Esneyurt ve Beylikdüzü ilçelerinde “Konut Satım, Yatırım - Danışmanlık” olarak faaliyet göstermektedir. Müşterilerinde bıraktığı güven ve kalite izlenimi ile, dürüst çalışma ilkesini kendine prensip edinmiş bakış açısı ile hizmet vermeketdir.  Uzman kadrosu ve bölgeye hakim çalışanları ile siz değerli müşteri için her bütçeye ve ödeme planına uygun pörtföyünü ev sahibi yapmak için kullanmaktadır. Saygın Gayrimenkul, zaman içinde, Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinde şubeleşme planlaması ile bölgede ve yatırım alanlarında büyümeye devam edecektir. Sizinde bir yuvaya ihtiyacınız var ise, gelin birlikte ailenize ve gelecek planlarınıza en uygun daireye sahip olmanıza yardımcı olalım. Görüşmek Dileğiyle...

Bize Ulaşın

Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. İbibik Sk. No:1 Esenyurt/İstanbul

+90 (212) 689 94 96

+90 505 069 94 96

info@saygingayrimenkul.com

Mesaj Durumu

Mesajınız Gönderildi.